SIDI CROSSFIRE 2 SRS SİYAH MAVİ

Fiyat:
8.000,00 TL
Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

Sidi Crossfire TA 2 Çizme

SIDI'nin birinci sınıf off-road botlarının en yeni evrimi Crossfire 2'dir ve daha geniş baldırları ve daha kolay  çalışacak şekilde yeniden tasarlanmış mahsal sistemi ve   tokaları yerleştirmek için daha fazla ayar imkanı sunar.

 

Çift flex sistemi:

Menteşeli, çift konumlu, dikişsiz üst enjeksiyon kalıplı plastikten yapılmıştır. Özel Dual Flex sistemi ve dört bağımsız bağımsız kayış ile Crossfire, her sürücüye, vücut şekli ne olursa olsun, kişisel bir uyum sağlayarak veya dizliklerle birlikte olsun veya olmasın.

Ayarlanabilir buzağı sistemi:

Sidi'nin özel, patentli, ayarlanabilir Bogaz  sistemi, sürücünün, buzağıdaki Crossfire bagajının çapını ayarlamasına izin verir. Bu sistem, daha uzun üst kayışlarla birlikte Crossfire'ın önyüklemesini, önceki Crossfire'a göre daha büyük buzağılara sahip sürücülere sığdırıyor. Crossfire, topuklarının altından en fazla 14 inç yüksekliğe kadar olan 22 inçlik buzağı ile binicileri barındırabilir. İç plastik levha iki farklı malzemeden yapılmıştır; Binicinin bacağını egzoz ısısından korumak için, botu destekleyecek sert ve ısıya dayanıklı bir lastik. Bu sistemin tüm bileşenleri tamamen değiştirilebilir ve önyüklemeyi zevkinize göre uyarlama seçeneği için çok çeşitli renklerde mevcuttur.

Topuk detay:

Biniciye, bir yarış başlatırken topuğuyla vites değiştirmede yardımcı olmak için bagajın arkasında üç adet uzunlamasına kaburga bulunmaktadır. Maksimum koruma için sert, darbeye dayanıklı, anatomik şekilli topuk.

Bootie Olmayan Tasarım:

Sidi botlar iç patikeleri tasarımlarına ve iyi bir sebeple birleştirmez. Patik, tasarımı daha büyük ve hantal hale getiriyor, botun kalınlığına katkıda bulunuyor, bu da vites değiştirmeye engel oluyor, ayrıca iç patikler sürücünün performansını ve rahatlığını etkileyen vücut ısısını koruyor.

toka:

Kam kilidi tokası sistemi, bir kayış bellek tutma sistemini içerir.

Kayışları bir kez ayarlayın ve bundan sonra her sürüş için aynı konumda olacaklar! Yolculuk sırasında ya da her gün için daha fazla yeniden ayar yapmaya gerek yok.

Ayak parmağı:

Crossfire ve Şarj ayakkabındaki ayak parmağı ucu, taban malzemesini korumak için plastikle kaplanmış ve fırça vb. Aşınmaya karşı dikişler ile donatılmıştır. Her ayak alanının üstündeki plastik vites ve fren kolu korumaları.

Diğer özellikler:

Hava Teflon mesh ve Cambrelle ile kaplı

Lamine Mikrofiber malzemede üst

Değiştirilebilir shin plaka

Mikro ve değiştirilebilir ayarlanabilir tokalar

Çift Flex Sistemi

Ayarlanabilir Buzağı Sistemi

Değiştirilebilir Metatarsus Ekler

Ayak bölgesinde termoplastik defender

Anatomik şekilli topuk

Montajlı ve değiştirilebilir önyükleme ayağı, dikişsizdir

Çıkarılabilir kemer desteği ile Naylon İç taban

TA Kauçuk taban

Not: Yuvarlanma değişikliğinden dolayı, üst körük üzerindeki Crossfire logosunun altında 2 mevcut olabilir veya olmayabilir.

Diğer Özellikler
Stok KoduSD.CR2.SRS.SM
MarkaSIDI
Stok DurumuBu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.