HOT-RODS KTM 250/300EXC 04-20 KRANK KOLU

Fiyat:
2.880,00 TL

Hot Rods için her şeyin başladığı yer tek bir biyel koludur ve şimdi neredeyse yirmi yıllık deneyimi, sürekli iyileştirilen tasarımları ve sürekli genişleyen uygulama yelpazesiyle Hot Rods, yalnızca "Orijinal" satış sonrası yedek çubuk değil, olmaya devam etmiştir. , ancak en iyi satış sonrası yedek çubuk.

Tüm Hot Rods yedek çubukları, 8620 sertleştirilmiş çelikten yapılmıştır. Ancak buna ek olarak, boyutsal tutarlılığın yanı sıra tahıl akışını iyileştirmeye yardımcı olan özel bir dövme işlemine de tabi tutulurlar - bu da tavizsiz bir güç çubuğu anlamına gelir.

Yorulma dayanıklılığını artırmak için, tüm Hot Rods çubuklarına shot-peen uygulanmaktadır. Paslanmaz çelik bilye kullanan bu işlem, gerilim yükselticilerin kaldırılmasına yardımcı olur ve sorunsuz bir şekilde harmanlanmış yarıçaplar oluşturur.
Sonuç olarak, Hot Rods biyel, meraklıların ve motor üreticilerinin satın alabileceği en dayanıklı çubuklardan biridir.

Bununla birlikte, bir çubuk yalnızca destekleyici parçaları kadar iyidir ve bu nedenle bir Hot Rods kiti yalnızca en gelişmiş ve dayanıklı rulmanları içerir. Dış yüzeyi sertleştirilmiş ve gümüş kaplamalı yataklar, çubuklar kadar sağlam ve güvenilirdir.
Hot Rod krank milleri, çubuklar ve yataklar ile aynı katı standartlara tabidir. Her bir krank pimi, sıcak haddelenmiş ASTM 4115 çelikten üretilir ve 58-62 Rc seviyesine kadar yüzey sertleştirilir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu8-8669
MarkaHOT-RODS
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.